کلینیک دندانپزشکی ایران‌زمین

کلینیک دندانپزشکی عمومی و تخصصی ایران زمین واقع در مرکز پلی کلینیک ایران زمین، با بهره گیری از جدیدترین سیستم‌های دیجیتال در مرکز شهر تهران از سال ۱۳۸۷ با بهره گیری از پیشرفته‌ترین و جدیدترین تکنولوژی و تجهیزات روز با تکیه بر دانش کادری متخصص و مجرب و پرسنل کار آزموده همواره در جهت حفظ کیفیت خدمات و تمایز خود نسبت به سایر مراکز مشابه، ارائه خدمات به هموطنان گرامی را آغاز نموده است.

روش‌های اصلاح طرح لبخند

روش‌های طراحی لبخند

روش‌های اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند

مهم‌ترین ویژگی برای داشتن لبخندی زیبا و گیرا دندان‌های مرتب، تمیز و سفید است.
این ویژگی رابطه مستقیمی با سلامت جسمی و روحی و روانی دارد .
امروزه لبخند زیبا حائز اهمیت است.
رنگ بندی و فرم و ترتیب دندان به حد زیادی می‌تواند در زیبایی فرد تاثیر بگذارد که این امر را تحت هیچ شرایطی نمی‌توان انکار کرد .

در عصر امروز درصد بالایی از افراد، متقاضی درمان زیبایی برای داشتن لبخندی زیبا و گیرا هستند.
متقاضیان این درمان مسلما باید به هزینه و میزان ماندگاری آن‌ها اطلاعات کسب کنند تا با خیالی آسوده بتوانند این درمان را شروع و در نهایت با نتیجه ای عالی این کار را به اتمام برسانند.

روش‌های اصلاح طرح لبخند

دندانپزشک زیبایی برای اصلاح طرح لبخند و خلق لبخندی زیبا ابتدا باید از بیمار ، عدم رضایت از لبخند خود را سئوال کند و درمان مناسب را با توجه به خواسته بیمار انجام دهد.

رنگ دندان‌ها

بلیچینگ

اگر دندان‌ها به مرور زمان در اثر خوراکی‌های گوناگون یا عوامل متعدد دیگر زرد و بدرنگ شده است با توجه به علت به وجود آورنده بدرنگی و لکه‌های دندان میتوان از روش‌های بلیچینگ ( سفید کردن دندان)، لمینیت ونیر، ونیر کامپوزیت، روکش‌های فول سرامیک باعث ایجاد دندان‌های سفید و درخشان شده طرح لبخند را اصلاح کرد.

مرتب کردن دندان‌ها

 اگر نامرتب بودن دندانها شدید باشد با استفاده از روشارتودنسی ،درمان امکان پذیر است.
ارتودنسی به منظور درمان مرتب شدن دندان‌ها به‌صورت منظم استفاده می‌شود و در مجموع درمان اختلالات فکی است.
این روش به‌خودی خود باعث سلامت دندان‌ها می‌شود.
این روش باعث می‌شود غذا بهتر جویده شود و از پوسیدگی و بیماری لثه‌ها جلوگیری می‌کند.
چنان‌چه نامرتب بودن دندان زیاد نباشد با روش‌های لمینیت، کامپوزیت ونیر، روکش‌های سرامیکی می‌توان طرح لبخند را اصلاح نمود.

فاصله بین دندانی 

برای بستن فاصله بین دندان‌ها و اصلاح فرم و شکل و بد رنگی و طول تاج دندان‌ها و غیره جهت اصلاح طرح لبخند می‌توان از روش‌های لمینیت ونیر،ونیر کامپوزیت، روکش‌های سرامیکی و ارتودنسی جهت درمان استفاده کرد.

شکستگی، ترک خوردکی یا ناهموار بودن دندان‌ها

 می‌توان جهت درمان از ونیر کامپوزیت، لمینیت، روکش سرامیکی و… کمک گرفت.

طول دندان‌ها

 در افرادی که کوتاهی طول تاج دندان‌ها باعث لبخندی نازیبا شده می‌توان با روش‌های مختلف دندانپزشکی زیبایی طرح لبخند را اصلاح کرد.

جایگذاری دندان‌های از دست رفته

ایمپلنت هم یکی دیگر از روش‌های درمانی است اما نه فقظ به‌منظور طرح لبخند.
چون تنها برای افرادی استفاده می‌شود که دندان‌های خود را از دست داده‌اند و به زیبایی و صحبت کردن آن‌ها کمک مخصوصی می‌کند .